Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Doprava a mechanizace | CH&T Pardubice
Doprava a mechanizace

Doprava a mechanizace

Zjistit více

Doprava a mechanizace

Naším posláním je být s nákladem všude včas

Naším posláním je být s nákladem všude včas. Desítky staveb ročně a široký záběr výrobní činnosti si žádá odpovídající technické a servisní zázemí. Divize Doprava a Mechanizace poskytuje své služby v rámci společnosti CH&T už od jejího vzniku. Kromě ostatních společností holdingu enteria nabízí divize své stroje i externím zákazníkům, a to včetně profesionálně vyškolené obsluhy.

Cílem divize je zajišťovat požadavky na vlastní realizované stavební zakázky, zásobovat stavby materiálem a zapůjčovat drobnou stavební mechanizaci bez obsluhy.

D
Doprava +
-

Disponujeme kvalitní technikou pro přepravu širokého spektra nákladů, od sypkých hmot po nadměrné náklady. Flotila CH&T Pardubice je vybavena kamiony s hydraulickou rukou, sklápěcími kobrami i vleky k ještě efektivnějšímu využití přepravy. Pro přepravu těžkých a nadměrných nákladů je divize vybavena tahači MAN TGX 6x4, roztahovacími podvalníky NOOTEBOOM. Jsme držiteli povolení na přepravu nákladu do 60t celkové hmotnosti a 30m celkové délky soupravy. Tyto soupravy používáme i pro přepravy smontovaných výhybek z výroby až na místo stavby.

Zobrazit flotilu dopravy

K
Kolejová technika +
-

Výstavba a údržba kolejového svršku klade vysoké nároky na spolehlivé moderní stroje a kvalitní strojníky. Postupným vývojem a požadavky na zabezpečení speciální mechanizace se divize Dopravy a mechanizace vypracovala na jednoho z největších provozovatelů dvoucestných bagrů v České republice. Firma CH&T Pardubice a.s. používá dvoucestné bagry firem O&K a LIEBHERR.

Zobrazit flotilu kolejové techniky

S
Stavební mechanizace +
-

Divize Dopravy a mechanizace je důležitým partnerem při provádění zemních a menších demoličních prací pro výrobní divize firmy CH&T Pardubice. Na zakázkách se podílíme nasazením strojů a dopravních prostředků nutných k dokončení zakázky, jako jsou bagry, grejdry, válce a technika pro převoz materiálu.

Zobrazit flotilu stavební mechanizace

J
Jeřábové práce +
-

Divize Dopravy a mechanizace firmy CH&T Pardubice a.s. vlastní stavební automobilové jeřáby. Divize disponuje stroji DEMAG AC 40 a AC55. Jeřáby jsou využívány převážně divizemi Kolejových a Mostních staveb, ale i dalšími divizemi a sesterskými firmami holdingu enteria a.s. Jeřáby slouží pro manipulaci s mostními provizorii, k montáži ocelových konstrukcí na nových i rekonstruovaných objektech, manipulaci při montážích a demontážích kolejových polí i výhybek a jiné.

Zobrazit flotilu jeřábových prací

P
Půjčovna +
-

Komplexnost služeb divize doplňuje půjčovna profesionální stavební mechanizace drobnějšího charakteru. Sortiment půjčovny obsahuje různé druhy stavební a hutnící techniky, techniku pro práci na kolejových stavbách, kompresory, elektrocentrály a další. Mechanizace prochází pravidelným servisem, což zaručuje jejich spolehlivost.

Otvírací doba půjčovny: Po - Pá 6:00 - 16:00 

Ceník půjčovny (Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.)
Podmínky pronájmu

Hutnící technika
Kolejová technika
Kompresory
Ostatní

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize doprava a mechanizace

K Vápence 2677
530 02 Pardubice – Zelené Předměstí

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát divize

doprava@cht-pce.cz
+420 466 791 655

Změnit používání Cookies.