Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Pozemní stavby | CH&T Pardubice
Pozemní stavby

Pozemní stavby

Zjistit více

Pozemní stavby

Naše stavby slouží vám všem, a to jak k bydlení, tak k dalším každodenním činnostem

Naše stavby slouží vám všem, a to jak k bydlení, tak k dalším každodenním činnostem. Divize Pozemních staveb doplnila výrobní portfolio společnosti CH&T Pardubice v roce 2000 a rozšířila tak komplexnost nabízených služeb. Pro veřejné i privátní investory Hroši zajištují veškeré stavební aktivity s použitím nejmodernějších technologií i puvodních umělecko řemeslných technik pro historické objekty. Nabytou praxi uplatňujeme nejen pri výstavbě nových občanských, průmyslových, sportovních a inženýrských staveb, ale i při komplexní revitalizaci panelových domů a rekonstrukcích moderních i historických objektů.

P
Průmyslové a administrativní objekty +
-

Zajišťujeme komplexní výstavbu administrativních a průmyslových objektů včetně instalace zdravotechniky a speciálních hasicích systémů, elektro, ústředního vytápění a vzduchotechniky. Provádíme komplexní dodávky interiérů a vybavení. Realizujeme jak  železobetonové, prefabrikované systémy, tak ocelové haly z vlastního výrobního zázemí.

S
Stavby pro zdravotnictví +
-

Jsme významným dodavatelem staveb pro zdravotnictví, jako jsou rekonstrukce a výstavby nemocničních pavilonů. Zajišťujeme i veškeré speciální činnosti jako protipožární úpravy konstrukcí, montáže hasicích systémů a rozvody medicinálních plynů.

S
Stavby pro školství, kulturu a sport +
-

Stavíme nová školská zařízení a podílíme se na rekonstrukci těch starších. Máme široké zkušenosti s realizacemi sportovních hal, venkovních sportovišť a dětských hřišť. Umíme  nabídnout a zrealizovat i umělé ledové plochy a jejich technologie chlazení, vnitřní a venkovní bazény, včetně technologií a doplňkových atrakcí.

R
Rekonstrukce historických objektů +
-

Vracíme zašlou krásu historickým objektům. Odborně a s citem provádíme restaurování památkově chráněných budov, včetně speciálních prací jako jsou sgrafita, figurální sgrafita, repliky a štukatérské práce na fasádách. Odborně provádíme opravy tesařských i kamenických prací a dlouhodobě spolupracujeme s archeology a odborníky z  oboru památkové péče. Součástí našeho zaměření jsou navíc rekonstrukce budov pro dopravu, kterým často dominují historické nádražní budovy.

Pro více informací o středisku Památek, která je součástí divize Pozemní stavby se dozvíte zde.

S
Stavby pro bydlení +
-

Realizujeme generální dodávky objektů pro bydlení. Máme zkušenosti s výstavbou bytových domů, domů pro sociální bydlení a také rodinných domů. Nabízíme práce spojené s regenerací panelových domů.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize pozemních staveb

K Vápence 2677
530 02 Pardubice – Zelené Předměstí

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát divize

pozemnistavby@cht-pce.cz
+420 466 791 502

Změnit používání Cookies.