Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Mostní stavby | CH&T Pardubice
Mostní stavby

Mostní stavby

Zjistit více

Mostní stavby

Mosty od nepaměti pomáhají překonávat překážky a naší snahou je k tomuto překonávání přispět co nejvíce

Mosty od nepaměti pomáhají překonávat překážky a naší snahou je k tomuto překonávání přispět co nejvíce. Hroší sílu totiž nic nezastaví – ani těžce přístupný terén, ani složité realizace, výsuvy konstrukcí apod. Divize mostních staveb je v portfoliu firmy CH&T Pardubice již od roku 1998. Za tu dobu jsme postavili a opravili stovky mostů jak železničních, tak silničních. Díky zkušenému týmu je divize schopna postavit či opravitmosty malé (1 mil.) i mosty velké (100 mil.), mosty všech možných typů a konstrukcí (betonové, ocelové, spřažené, atd.). Nedílnou součástí našeho portfolia je výroba ocelových konstrukcí, která probíhá v základně v Záboří nad Labem. Dále divize disponuje provizorními mosty (tzv. „provizorka”), které si sami vyrábíme a montujeme a které nabízíme i našim obchodním partnerům. V neposlední řadě se zabýváme výsuny a manipulacemi s těžkými konstrukcemi.

V
Výstavba a modernizace mostních konstrukcí +
-

Realizujeme mosty železobetonové, předem i dodatečně předpínané. Vyrábíme mosty ocelové a spřažené ocelobetonové konstrukce. Staráme se také o údržbu a rekonstrukce mostních konstrukcí.

V
Výroba ocelových konstrukcí +
-

Produkujeme ocelové konstrukce z vlastní výrobní základny v Záboří nad Labem. Výrobní záběr pokrývá škálu od menších konstrukcí pozemního stavitelství po velké konstrukce silničních a železničních mostů.

P
Pronájem mostních provizorií +
-

Pro zachování provozu na silnici, případné zkrácení výluky na železnici po dobu výstavby trvalých konstrukcí zajišťujeme pronájem mostních provizorií, a to včetně jejich sestavení a vložení speciální technikou.

Pro více informací o pronájmu mostních provizorií se dozvíte zde.

M
Manipulace těžkými konstrukcemi +
-

Disponujeme vybavením pro výsuny a manipulaci těžkými konstrukcemi jako jsou například pižma, hydraulické lisy, nosníky apod.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize mostních staveb

K Vápence 2677
530 02 Pardubice – Zelené Předměstí

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát divize

mosty@cht-pce.cz
+420 466 791 356

Změnit používání Cookies.