Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | CH&T Pardubice

Profil firmy

Jsme producenti kvalitních staveb s vysokou přidanou hodnotou

Více o CH&T

1994

rok založení

4700

roční obrat v mil. Kč

490

zaměstnanců

Kdo jsme

Od železnice až po bytové domy. Tam všude staví Hroši.

Společnost CH&T Pardubice je dodavatelem širokého produktového spektra stavebních prací. Roční objem prodeje se stabilně pohybuje nad hranicí 4,5 miliard korun. Vysoká kvalifikace zaměstnanců na všech pozičních úrovních a v letošním roce 30 let zkušeností s realizacemi dopravní infrastruktury, pozemních staveb a inženýrských sítí garantuje projektům vysokou přidanou hodnotu. I díky tomu společnost dlouhodobě plní přísné podmínky certifikace v oblastech kvality, enviromentu a bezpečnosti práce. Komplexnost nabízených služeb v oblasti stavebnictví doplňují podpůrné činnosti jako jsou provoz stavební techniky, výroba ocelových konstrukcí nebo projekční servis.

Co nás odlišuje

Stavebních firem jsou stovky, naše kultura je jen jedna

Odpovědný přístup vůči vlastním zaměstnancům je jedním z klíčových principů, které společnost CH&T Pardubice přináší již třetí desetiletí na český stavební trh. Společně sdílené hodnoty jako svoboda a odpovědnost, týmová spolupráce, férové mezilidské vztahy, efektivní rozhodování nebo dobrá vzájemná komunikace jsou základní stavební kameny, které ze společnosti CH&T Pardubice tvoří nejen spolehlivého dodavatele, ale také výjimečného zaměstnavatele.

Volné pozice

Jak šel čas

Již 30 let udáváme směr stavebnímu průmyslu

Člen holdingu Enteria

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Od roku 2008 tvoříme jeden z pevných základů stavebního holdingu enteria, který jsme v tomto roce pomáhali založit. Holding enteria spojuje české stavební společnosti s ročním obratem 7,6 mld. Kč a 1200 zaměstnanci. Společně tvoříme naši skvělou Velkou Partu. 

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

podporujeme sport, kulturu i vzdělávání

Podporujeme

Podporujeme projekty a organizace v našem okolí

Ve svých sponzorských aktivitách jsme již řadu let věrni ověřeným a úspěšným projektům východočeského regionu zacíleným především na mládež, a dále pak na podporu a rozvoj sociální sféry, sportovních aktivit, kultury a vzdělání.

Kontaktujte nás na info@cht-pce.cz

Změnit používání Cookies.