Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Silniční stavby | CH&T Pardubice
Silniční stavby

Silniční stavby

Zjistit více

Silniční stavby

Jsme tvůrci kvalitních dopravních staveb pro komfortní cestování i život ve městech

Jsme tvůrci kvalitních dopravních staveb pro komfortní cestování i život ve městech. Budování kvalitní silniční infrastruktury napříč Českou republikou je součástí produktového portfolia CH&T Pardubice již od roku 1996. Silniční stavby doplňují komplexnost služeb v rámci dopravních staveb společnosti CH&T. Dlouholeté zkušenosti, síť vlastních obaloven a maximální kvalita výsledné práce vytvořila během let z Hrochů významného dodavatele silničních staveb.

Produktové portfolio tvoří kromě výstavby silnic také budování městských komunikací, inženýrské sítě, sportovní areály, cyklostezky a dopravní terminály, nebo jiné dopravní či manipulační plochy.

V
Výstavba silničních staveb +
-

Zabýváme se komplexní stavební prací při budování nových silničních tahů i při rekonstrukcích stávající silniční sítě. S rozvojem vlastních obaloven Týniště a Chvaletice jsme rozšířili své služby o kompletní linku pokládky asfaltových směsí.

R
Rekonstrukce a výstavba městské infrastruktury +
-

Budujeme infrastruktury pro bytovou nebo komerční výstavbu a společně s výstavbou městských parků vytváříme prostředí pro lepší život. S respektem k tradičním materiálům vracíme tvář historickým centrům měst.

V
Výstavba dopravních terminálů a sportovišť +
-

Modernizujeme prostory dopravních terminálů pro zkvalitnění provozu veřejné dopravy a pro rozvoj regionálního integrovaného dopravního systému spolu s modernizací informačního odbavovacího systému.

Zkušenosti s budováním silničních infrastruktur nám umožňují plnit vysoké nároky na kvalitu i při stavbě multifunkčních sportovišť. V oblasti sportu máme mnohaleté zkušenosti také se stavbou cyklostezek.

P
Pokládka asfaltových směsí +
-

Komplexnost služeb v rámci realizací silničních staveb doplňují vlastní pokládky živičných směsí. Disponujeme dvojicí moderních obaloven patřících do holdingu enteria.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize silničních staveb

K Vápence 2677
530 02 Pardubice – Zelené Předměstí

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát divize

silnice@cht-pce.cz
+420 466 791 455

Změnit používání Cookies.