Vedení a organizační struktura

Statutární orgány


Představenstvo

Ing. Martin Kvirenc - předseda představenstva - martin.kvirenc@cht-pce.cz

Ing. Pavel Mužík - člen představenstva - pavel.muzik@cht-pce.cz

Ing. Pavel Špinler - člen představenstva - pavel.spinler@cht-pce.cz

Petr Janeček, DiS - člen představenstva - petr.janecek@cht-pce.cz


Dozorčí rada

Ing. Luděk Zavrtálek - předseda dozorčí rady - ludek.zavrtalek@enteria.cz

Ing. Martin Havelka - člen dozorčí rady - martin.havelka@enteria.cz

Ing. Ondřej Joska - člen dozorčí rady - ondrej.joska@enteria.cz


Prokura

Ing. Pavel Hrdina - prokurista

Richard Čapek - prokurista

Bc. Tomáš Kakrda - prokurista

Ing. Tomáš Patočka - prokurista

Ing. Petr Pejcha - prokurista

Ing. Petr Dunda - prokurista

Ing. Jan Zavrtálek - prokurista

Ing. Pavel Šťastný - prokurista

Ing. Martin Suchomel - prokurista


Divize a útvary

Ing. Petr Dunda - ředitel divize Kolejové stavby -  petr.dunda@cht-pce.cz

Ing. Pavel Hrdina - ředitel divize Mostní stavby - pavel.hrdina@cht-pce.cz

Ing. Martin Suchomel - ředitel divize Svařování - martin.suchomel@cht-pce.cz

Richard Čapek - ředitel divize Silniční stavby - richard.capek@cht-pce.cz

Ing. Jan Zavrtálek - ředitel divize Pozemní stavby - jan.zavrtalek@cht-pce.cz

Bc. Tomáš Kakrda - ředitel divize Doprava a mechanizace - tomas.kakrda@cht-pce.cz

Ing. Tomáš Jílek - vedoucí střediska SZT - tomas.jilek@cht-pce.cz

Gabriela Jedličková - vedoucí personálního útvaru - gabriela.jedlickova@cht-pce.cz

Ing. Tomáš Patočka - vedoucí ekonomického útvaru - tomas.patocka@cht-pce.cz

Ing. Roman Exner - vedoucí správního útvaru - roman.exner@cht-pce.cz