Svařování a broušení

Svařování kolejnic je činnost, kterou firma Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. nabízí již od svého založení v roce 1994. Během dlouholetého působení na stavebním trhu jsme si vybudovali pevné místo na špici v tomto oboru v ČR.

Těžiště působnosti Divize svařování a broušení firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. je upřeno především na budování a údržbu bezstykové koleje v rámci železniční infrastruktury celé České republiky. Od samého počátku jsme se podíleli na budování a modernizaci železničních koridorů a byli jsme jedna z prvních českých firem působících na Slovensku.  více

Je jen málo firem z oboru, které se mohou pochlubit tak s bohatými zkušenostmi v oboru. S postupujícím časem stále větší důležitost v činnosti divize představují opravné a údržbové práce na kolejích SŽDC s.o. Hlavními odběrateli jsou jak přímo složky SŽDC, s.o., v případě opravných a údržbových prací, tak i velké stavební firmy na koridorových stavbách.

Divize svařování a broušení má stabilní tým techniků a svářečů, jejímž základním mottem je uspokojit přání zákazníka. Důraz klademe na přípravu stavby, realizaci, kvalitu práce a také na kvalitně a pružně zpracovanou dokumentaci stavby. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001,ISO 14001 a ISO 18001a pravidelně procházíme auditem způsobilosti, na jehož základě je vydáváno Osvědčení ke svařování.


Aktuality

Všechny aktuality