Pozemní stavby

Historický vznik divize Pozemních staveb, ve firmě Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., se počítá od roku 2000. Hlavním důvodem byla celofiremní tendence rozšiřování a doplňování nabídky stavebních prací mimo stávající produkty, zejména dopravních staveb.

Pozemní stavby tedy doplňují komplexnost služeb nabízených investorům všech skupin. Za poměrně krátkou dobu existence se povedlo prosadit. Dnes už většina veřejnosti ví, že firma Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. nejsou jen dopravní stavby, ale i významný dodavatel budov pro občanskou, bytovou i průmyslovou výstavbu. více

Nabízíme pro vaši realizaci novostavby i rekonstrukci vysoce kvalifikovaný tým autorizovaných techniků a inženýrů, který je schopen zvládnout technicky i organizačně velice náročné stavby. Pro zákazníky je výhodou dlouhá existence firmy a tedy i určitá jistota budoucnosti a tím i jistota dodržení záruk a dalších závazků.

Hlavní filozofií divize Pozemních staveb je spokojenost zákazníka, spojená se zajištěním vysoké kvality našich staveb. Tato kvalita je zajišťována vnitřním systémem kontroly a také systémem řízení jakosti podle ČSN EN ISO 9001, systémem enviromentálního managmentu podle ČSN EN ISO 14001 a systémem managementu BOZP – OHSAS 18001.


Aktuality

Všechny aktuality