Podporujeme

Patříme patří mezi významné společnosti v oblasti dopravního a pozemního stavitelství v rámci České republiky a podle hesla "být užitečný svému okolí “ věnujeme pozornost vybraným projektům v oblastech sportu, kultury, sociální sféry a vzdělání. Tuto podporu bereme jako zpětnou vazbu činnosti naší společnosti;
 
Ve svých sponzorských aktivitách jsme již řadu let věrni ověřeným a úspěšným projektům zejména v rámci východočeského regionu, zacíleným především na mládež, a dále pak na podporu a rozvoj sociální sféry, sportovních aktivit,  kultury a vzdělání.
Mezi takové projekty patří především Pardubická juniorka, atletický oddíl Hvězda Pardubice, Basketbalový klub Pardubice, Dostihový sport , FC Hradec Králové, FK PardubiceHC Pardubice, Východočeské divadlo. Každoročně je stanovena finanční částka určená na sponzoring.  Následně je tato částka rozdělena formou grantů na osvědčené a stálé projekty. Zbývající částka je určena na projekty nové. V případě, že hledáte podporu zajímavého projektu odešlete Váš požadavek na e-mail petra.jaluvkova@cht-pce.cz. Po vyhodnocení Vás budeme kontaktovat.