Podporujeme

Patříme patří mezi významné společnosti v oblasti dopravního a pozemního stavitelství v rámci České republiky a podle hesla "být užitečný svému okolí “ věnujeme pozornost vybraným projektům v oblastech sportu, kultury, sociální sféry a vzdělání. Tuto podporu bereme jako zpětnou vazbu činnosti naší společnosti;
 
Ve svých sponzorských aktivitách jsme již řadu let věrni ověřeným a úspěšným projektům zejména v rámci východočeského regionu, zacíleným především na mládež, a dále pak na podporu a rozvoj sociální sféry, sportovních aktivit,  kultury a vzdělání. Mezi takové projekty patří především Pardubická juniorka, atletický oddíl AFK SKP Pardubice, Basketbalový klub Pardubice,  FC Hradec KrálovéCS SKI - skoky na lyžích Východočeské divadlo.
Každoročně je stanovena finanční částka určená na sponzoring . Následně je tato částka rozdělena formou grantů na osvědčené a stálé projekty. Zbývající částka je určena na projekty nové.
V případě, že hledáte podporu zajímavého projektu odešlete Váš požadavek na e-mail petra.jaluvkova@cht-pce.cz. Po vyhodnocení Vás budeme kontaktovat.