Kolejové stavby

Kolejové stavby jsou jedním ze základních produktů firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.. Divize Kolejových staveb vznikla v roce 1996 a těžiště její činnosti se soustředí především na trh dopravní infrastruktury SŽDC. Již od samého počátku jsme se aktivně podíleli na stavbách moderních vysokorychlostních koridorových tratí ČD a SŽDC na celém území České republiky.

Jsme spolehlivým obchodním partnerem jak pro správce státní železniční infrastruktury, tak i pro řadu soukromých investorů. Vybudovali jsme si pevnou pozici v oboru kolejových staveb na trhu v České republice, která vychází z komplexnosti, spolehlivosti a zejména orientace na kvalitu práce. Při své činnosti využíváme nejmodernější techniku a metody řízení stavebních prací. Kvalitu a odbornost práce dokládá úzká spolupráce naší divize na projektech nových konstrukcí a technologií pro významné firmy Evropské unie. Veškerá naše činnost důsledně naplňuje principy kvality certifikace ISO 9001 a zásady environmentální politiky ISO 14001 a ISO 18000.  více

Divize Kolejových staveb je nedílnou součástí komplexního pojetí prací společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., které umožnuje propojení projekčních činností, inženýrské a technické přípravy s realizací. Firma Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. má další samostatné divize v oblasti projektování, svařování, mostních a pozemních staveb, to vše doplněné kapacitami střediska zabezpečovací techniky a dopravou a mechanizací.


Aktuality

Všechny aktuality

Vaše klidná jízda