Elektro stavby

Divize elektro je nejmladší součástí firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. a její počátky sahají do roku 2008. O jejím vzniku bylo rozhodnuto na základě rostoucího objemu stavebních prací na železnici a s tím souvisejících nutných prací  hlavně v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky.

Postupem času se tyto práce staly z hlediska objemu menšinové a hlavní objem představuje samostatná činnost střediska. Provádíme pokládky optických a metalických signalizačních a napájecích vedení v oblasti drážní i mimodrážní. Náš největší objem představují opravné práce  zabezpečovací techniky na celostátních a regionálních tratích a provádíme v této oblasti také investiční výstavbu. více

Vedení divize tvoří pracovníci s dlouholetou praxí v elektrooboru se zaměřením na drážní zabezpečovací zařízení , kteří mají široký rozsah oprávnění pro tuto činnost.  
Divize vlastní oprávnění Ministerstva dopravy k provádění technických prohlídek a zkoušek určených technických zařízení a certifikát ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.   


Aktuality