Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Svařování a broušení | CH&T Pardubice
Svařování a broušení

Svařování a broušení

Zjistit více

Svařování a broušení

Zajišťujeme, aby každá vaše cesta po železnici byla maximálně komfortní

Zajišťujeme, aby každá vaše cesta po železnici byla maximálně komfortní. Svařování kolejnic je součástí produktového portfolia CH&T Pardubice již od roku 1994. S mnohaletými zkušenostmi v oboru patří Hroši na špici v budování a údržbě bezstykové koleje v rámci české i slovenské železniční infrastruktury. Disponujeme také osvědčením ke svařování žlábkových kolejnic pro tramvajové tratě. Běžné svařování kolejnic doplňuje svařování bezstykové koleje a navařování výhybkových součástí. V rámci údržby a modernizace železničních tratí zajišťujeme broušení kolejí a výhybek spolu s ostatními specializovanými opravami železničního svršku.

S
Svařování kolejnic a výhybek +
-

Provádíme odtavovací stykové svařování mobilní svařovnou K-355 PT, aluminotermické svařování i svařování elektrickým obloukem metodou INNERSHIELD. Disponujeme specializací pro navařování srdcovek, jazyků, přídržnicových plechů a ostatních výhybkových součástí.

B
Broušení kolejnic a výhybek +
-

Pro odstranění povrchových vad a prodloužení životnosti kolejnic provádíme ruční opravné broušení kolejnic a výhybek. Ve spolupráci s firmou Hrochostroj a.s. nabízíme též strojní základní i opravné broušení kolejnic strojní bruskou SPML 16-2 od firmy LORAM.

S
Svařování do bezstykové koleje +
-

Zřizování bezstykové koleje je zvláštní činnost, kterou se zvyšuje komfort jízdy vlaku a prodlužuje se životnost železnicního svršku. Divize disponuje týmem zkušených techniků s mnohaletou praxí, kteří jsou vyškoleni k řízení prací při zřizování bezstykové koleje.

P
Práce na železničním svršku +
-

Portfolio opravných prací zahrnuje výměnu ocelových součástí výhybek, výměnu defektoskopicky vadných kolejnic, vkládání nových kolejnicových vložek,osazování pražcových kotev nebo dodávku a výměnu lepených izolovaných styků (LIS).

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize svařování a broušení

K Vápence 2677
530 02 Pardubice – Zelené Předměstí

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát divize

svarovani@cht-pce.cz
+420 466 791 332

Změnit používání Cookies.